Dětský bleší trh v OC Europark Štěrboholy

Září 11, 2015

Vychutnejte si nákupy v Praze obohacené o krásný Dětský bleší trh pořádaný v Europarku.

Ano čtete správně, i Vaše dětičky si mohou užít skutečné prodávání svých hraček, knih a ostatních funkčních ale pro ně již nepotřebných věcí. Pokud máte doma dítě do 14 let, přihlaste jej, uzávěrka přihlášek malých prodejců je 16. Září. Obchodní centrum zve Vaše děti na již čtvrtý ročník této akce, která se koná v sobotu 19. září od 14 hodin. Obchodní centrum je nápadité a tato akce sbližuje děti a dává jim prostor pro zábavné smlouvání, to je také cílem, aby se děti vžily do své role a bavily se. Navštivte obchodní centrum Europark Štěrboholy a užijte si krásný sobotní den celá rodina.

Obchodní centrum Europark zahajuje 4. Ročník Dětského blešího trhu

Obchodní centrum Vás zve na krásnou akci pro děti do 14 let, a to Dětský bleší trh, který můžete navštívit v sobotu 19. září od 14 hodin se svými dětmi a jejich kamarády. Děti budou prodávat použité, avšak fungující hračky, jako například panenky, autíčka, plyšáky, knihy, stolní hry, apod. Přihlásit Vaše děti můžete až do 16. září pomocí formuláře na webových stránkách obchodního centra Europark Štěrboholy. Další příjemná zpráva je, že zde bude probíhat prodej nových hraček za symbolické ceny. Každým tímto nákupem přispějete na charitativní účely, a to nákup krmiva pro Útulek pro opuštěná zvířata v pražské Troji a Dolních Měcholupech.

Nákupní centrum Europark umí potěšit všechny, budete mít krásnou sobotu

Nákupní centrum Europark Štěrboholy zahájíDětský bleší trh. Zajímavá a přínosná akce bude odstartována v sobotu 19. září ve 14 hodin přímo v pasáži nákupního centra Europark. Děti se mohou přihlásit do 16. Září a pak si jen užívat prodej svých starých nepotřebných, avšak funkčních hraček.