Jak nenaletět cestovní kanceláři?

Srpen 3, 2010

Dobrá reference je nejlepší reklama.
Rádi cestujete a milujete dovolenou? Na krásné okamžiky volných dnů vzpomínáte po celý rok?  Ovšem pokaždé to takové není. Potkalo to již mnoho zákazníků cestovních kanceláří. Slibované ubytování neexistuje, za oknem máte hlučnou stavbu, obrázky z líbivých katalogů nekorespondují se skutečností, delegát neodpovídá na Vaše dotazy a neřeší konfliktní situace. Z vytoužené dovolené se stala noční můra, která Vás pronásledovala ještě dlouhou dobu.

Konec neseriózních cestovek.
Jak tedy nenaletět a užít si pěknou dovolenou bez kompromisů? Víme jak na to! Dejte na dobré reference! Kde je najdete? Na zbrusu novém webovém portále, kde je pro Vás připraveno mnoho spolehlivých recenzí českých cestovních kanceláří. Navíc i Vy sami se můžete do recenzí zapojit. Pochvalte Vaší oblíbenou cestovní kancelář nebo naopak upozorněte na některé nedostatky a přehmaty vůči klientům.

Jak zabránit problémům na dovolené?
Snad kromě Chorvatska, jezdí Češi na dovolenou k moři výhradně přes cestovní kancelář. Málokterý Čech volí cestu k moři na vlastní pěst. Mnoho Čechů má svou oblíbenou a spolehlivou cestovní kancelář, se kterou vyjíždí každý rok. Problém může nastat, když jsou u oné cestovní kanceláře zájezdy vyprodány nebo není nabízena destinace, kterou zamýšlí klient navštívit. V takovém případě se klient obrátí na novou cestovní kancelář a z toho mohou vyplývat určité problémy. Rovněž last minute zájezdy se mohou jevit jako problematické. Díky recenzím cestovních kanceláří budete o něco jistější při výběru pobytové dovolené u moře. Na webu najdete recenze cestovních kanceláří FIRO-tour, Fischer, Čedok nebo Blue Style i dalších. Z destinací můžete volit mezi Tuniskem, Egyptem, Itálií a mnoha jinými zeměmi.

Přidejte recenzi.
Web recenze cestovek dává nahlédnout pod mnohdy tajemnou pokličku cestovních kanceláří. Pokud chcete přispět k rozvoji portálu Recenze cestovek, přispějte svými zkušenostmi. Ať jsou dobré či špatné. Uchráníte tak mnoho klientů od špatného výběru a doporučíte jim spolehlivého partnera pro nákup dovolené. Rozdílnost služeb cestovních kanceláří je vskutku pozoruhodná i v rámci jedné cestovní kanceláře. Můžete najít negativní i pozitivní hodnocení zároveň. Patrně záleží na jednotlivých pracovnících cestovní kanceláře. Pokud se tedy chytáte na dovolenou do Tunisu, Egypta, Chorvatska nebo Itálie neváhejte si prohlédnout recenze cestovek.