Potřeby do lesa pro pohodlí turistů i myslivců

Říjen 13, 2011

Při práci v lese se neobejdete bez různých lesnických potřeb. Některé z nich Vám výrazně usnadní práci, jiné jsou natolik nutné, že je používáte každý den. Kvalitní oděv a obutí do lesa je samozřejmostí. Ale pokud se pohybujete po lese každý den, využijete i jiné potřeby do lesa z naší nabídky.
Vyzkoušejte naše značkovací křídy a barvy ve sprejích, k označení stromů bez vitality, které bude potřeba odstranit. Stromy napadené kůrovcem, přestárlé a suché porosty mohou být nebezpečné pro návštěvníky lesa. Zodpovědná a namáhavá práce Vám půjde lépe s potřebami do lesa. Nejen profesionální lesníci, ale i laická veřejnost ocení nabídku dalekohledů. Dalekohledy s výhledem na panorama myslivcům pomohou při pozorování zvěře a návštěvníci lesa se potěší pohledem na malebnou přírodu, přiblíží si ptactvo prozpěvující v korunách stromů i panáčkují zajíce.
V lesnických potřebách naleznete svítilny i nože, barevné pásky k označení stromů, ale též literaturu, která Vám usnadní a zpříjemní pobyt v lese. Obohaťte svou knihovnu průvodci a atlasy. Začtěte se s chutí do knih o lesních savcích, hmyzu, poznávejte lesní rostliny, stromy a keře. Seznamte se lesními ptáky. Pusťte si kouzlo lesa i do svých domovů.