živá hudba Caroline band

Listopad 5, 2009

Naše hudební uskupení Caroline band Vám zahraje na svatbě, plesu, firemním večírku, rautu. Máme široký repertoár známých a populárních písní z celého světa. Vyjímkou nejsou ani muzikály. Vždy vyjdeme vstříc požadavkům zákazníka a repertoár přizpůsobíme akci na které budeme vystupovat. Naše živá hudba rozjede každou zábavu a večírek. samozřejmě máme vlastní aparaturu, kterou si přivezeme. Hrát a zpívat jezdíme po celé republice.

Naší kapelu tvoří zkušení muzikanti, kteří se v branži pohybují již několik let. Jsme sehraná parta nadšených hudebníků, která na různých akcích vystupuje již několik řadu sezón. Hrajeme zejména na plesech, rautech, firemních večírcích, svatbách, zahradních party i na taneční zábavě. Jsem schopni se přizpůsobit i co do počtu členů. Vystoupíme ve velkém sále i v komorním prostředí.

Díky našemu širokému repertoáru dokážeme zahrát prakticky cokoliv. Od popu až po lidovku. Na našem playlistu najdete české, slovenské, španělské, anglické, italské a francouzské. Náš kompletní repertoár najdete na našich webových stránkách. Zde naleznete i ukázky ve formátu mp3.